همایش ملی «همایش ملی تبادل تجربیات دانشگاهها و مراکر آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹

همایش ملی «همایش ملی تبادل تجربیات دانشگاهها و مراکز آموزشی در اجرای آموزش الکترونیکی در بحران کووید ۱۹، توسط انجمن یادگیری الکترونیکی ایران و با مشارکت معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کارگروه آموزش الکترونیکی وزارت عتف، و به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از ۲۱ تا ۲۳ مردادماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

این همایش با هدف انتقال تجربیات مدیران، اساتید، دانشجویان، کارشناسان و صاحب نطران در دوران بحران کرونا و پیاده سازی آموزشهای الکترونیکی بر محورهای تهیه محتوای الکترونیکی، تدریس همزمان و ناهمزمان در محیط یادگیری الکترونیکی، ارائه دروس عملی و کارگاهی در محیط‌های یادگیری الکترونیکی، امتحانات و ارزشیابی های مستمر در محیط یادگیری الکترونیکی، اثربخشی تدریس و یادگیری، طراحی فعالیت‌ها و تکالیف یادگیری در محیط الکترونیکی، پشتیبانی آموزشی مستمر از دانشجویان و اساتید در محیط الکترونیکی، سیاست‌های آینده، بررسی و مقایسه ابزارها و زیر ساختها و نقش شرکتها و شتابنده های مرتبط برگزار می‌گردد.

از همه مدیران و اساتید و دانشجویان و خبرگان و شرکتها و کسب و‌ کارهای نوپا برای ارسال تجربیات و‌ حضور فعال در همایش دعوت بعمل می آورد. همایش رایگان است.

وب سایت همایش: http://elearningcovid19.kntu.ac.ir
پست الکترونیکی: elearningcovid19.info@kntu.ac.ir

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.